Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Bitola

38 ЕУР

Се продава од: Slagan 03 дек. 08:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Адреса
Површина
Локација
Битола
Prodavam plac so gradezna markica za izgradba na objekt so dukann i dva sprata. Placot se naoga na ul.7-mi Juli koj vodi nakaj naselbata usici vo blizina na magacinot Bal Banja.
Leaflet
Кон почеток