Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac vo s.Dolno Orizari

0 МКД

Се продава од: Здравка 30 ноем. 11:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Битола
2.400м2 плацот е во центарот на С.долно Оризари,излегува на асфалтиран пат,и може да се искористи како нива,како куќно место и градина ,индустриско........
Цената е по договор .
Здравка
 
078 393932
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации