Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava niva vo kravari

1 ЕУР

2 ЕУР

Се продава од: zlatko Вчера 21:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Битола
Se prodava niva vo kravari vo blizina na stiza. fabrikata, povrsina 10 pogoni, pogodna za site kulturi, vo blizina ima voda i struja, cena 1.5 €. Kontakt 070547908 Spase
Leaflet
Кон почеток