Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

URBANIZIRANO MESTO OD 1750m2 VO BITOLA

50 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM" 03 фев. 18:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
STAN OD 64m2 VO BITOLA SO DVE SPALNI 43 000 EUR
NOVI STANOVI SO PARKING VO MINI ZGRADA 880 EUR
NOVA KUKA TEMELNO RENOVIRANA 35 000 EUR
IZDAVAM NOV STAN VO NOVA ZGRADA VO CENTAR 500 EUR
ПРОДАВАМ УРБАНИЗИРАНО МЕСТО ОД 1750 М2 ВО БЛИЗИНА НА НАСЕЛБАТА КАРПОШ, ЗА ГРАДЕЊЕ НА ЗГРАДА ДО 7 СПРАТА, 70% ОД ЦЕЛИОТ ПЛАЦ ДА СЕ ГРАДИ. ПРОДАВАЧОТ ГИ ВАДИ СЛЕДНИТЕ ДОКУМЕНТИ ВО СОГЛАСНОСТ СО КУПУВАЧОТ : ЗА МАРКИЦА А2 ИЛИ Г4 ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР,ВО РОК ОД 3 МЕСЕЦИ.
ЦЕНА : 50 ЕВРА / 1 М2
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
Agencija za nedviznosti " Siguren Dom" posreduva so kupoprodazba na nedvizen imot i izdavanje
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
076441335
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
076441335
Leaflet
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
NOV TROSOBEN STAN VO NOVA ZGRADA VO CENTAR 850 EUR
Nov nevselen stan vo centar Bitola 42 000 EUR
IZDAVAM DUKAN SO PARNO VIDEO KAMERA ALARM 750 EUR
NOV NEVSELEN STAN OD 55m2 VO BITOLA 42 000 EUR
Кон почеток