Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BIZNIS PLAC 980m2 DO PAT SO POGLED NA EZERO

0 МКД

Се продава од: MAVROVO EXKLUZIVNI DVA PLACA PO 400m2 19 јул. 17:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Дебар
VO MAVROVO RODAVAM BIZNIS PLAC DO GLAVEN PAT ZA GRADBA NA MOTEL SO RESTORANT, ILI ZA IZGRADBA NA GOLEMA VILA SO DVA VLEZA SO UBAV POGLED NA EZERO.

MAVROVO EXKLUZIVNI DVA PLACA PO 400m2
075439000
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации