Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAVROVO URBANIZIRAN PLAC POKRAJ PAT OD 420m2

0 МКД

Се продава од: AZBI REKA 01 окт. 17:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Дебар
VO MAVROVO SE PRODAVA URBANIZIRAN PLAC POKRAJ PAT OD 420m2
AZBI REKA
075439000
Leaflet
Кон почеток