Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva od 1600m2

Се продава од: Ljubomir Kajstorovski 03 фев. 13:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Дебар
Nivata e pored asfaltniot pat

1.600 m2

CENA PO DOGOVOR
Ljubomir Kajstorovski
078397717
Leaflet
Кон почеток