Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Placevi za stanbeno delovni objekti

Се продава од: Muzafer Duka 07 фев. 08:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava urbanizirano zemjiste za izgradba na 10 stanbeno delovni objekti.

Shitet tokë për ndërtimin e 10 ndërtesave për banimin dhe objekte afariste.
Muzafer Duka
070325142
Leaflet
Кон почеток