Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се Продава Плац

0 ЕУР

Се продава од: J.J 31 дек. 22:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
За живеалиштето
Локација
Дебар
Се продава плац од 500 m2 во влезод на
Голем Папрадник со комплет документи.
Цена по договор.
Tel: 071-397-312
Leaflet
Кон почеток