Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva vo mesnosta Studena Cesma

5 ЕУР

6 ЕУР

Се продава од: Лидија 09 јун. 22:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Делчево
Се продава нива во месноста Студена Чешма со излез на главниот магистрален пат по целата должина.
Парцела 2096 , 2688 m2.
Лидија
070 580 703
Leaflet
Кон почеток