Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac 1300m2 vo M.Кamenica

0 МКД

Се продава од: Mile Денес 00:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Делчево
Се продава плац 1300м2 во М.Каменица (над Гаматроникс) погоден за градба
Цена по договор
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации