Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Placevi vo Delcevo Asevica

0 ЕУР

Се продава од: Vlatko 25 окт. 20:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Prodavam dve parceli za 25 evra po m2:
-7098/1 (314m2)
-7098/2 (302m2)
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации