Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NIVI VO OKOLINATA NA DEMIR HISAR

99 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 06 мар. 11:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
C265 IZDAVAM OPREMEN STAN VO BITOLA 400 ЕУР
K1837 STAN NAD SOK 2 KATA PO 97m2+180m2 DVOR 45 000 ЕУР
NOVA BITOLA MANSARDA 56m2 i BALKON NEDOVRSENA 5KAT 25 500 ЕУР
 SE IZDAVA REN OPREMEN STAN 2 SPALNI so se tosoci 350 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Локација
Демир Хисар
П504 Парцели во околината на Демир Хисар,обработливо земјиште од 1200 до 2800 м2
По 1,5 евра/м2
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MK 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Посетете ја нашата продавница
ул. Климент Охридски бр. 25 Прикажи на мапата
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
NOVA BITOLA SE IZDAVA RENOVIRAN STAN PRIZEMJE 200 ЕУР
BUKOVSKA NAS EKSTRA RENOV KUKA 180M2 I 160M2 DVOR 92 000 ЕУР
OBLASTA NOV OPREMEN 63m2 BALKON PODRUM I PARKING 66 000 ЕУР
SE IZDAVA RENOVIRAN DELOVEN PROSTOR 360m2 + 300m2 1 200 ЕУР
Кон почеток