Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam niva so suma na 300m nad ribnikot

0 МКД

Се продава од: Tomce 17 окт. 12:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Демир Хисар
se prodava mesto dosta povolno za izgradba na razni objekti vikendici i sl povrsina 3000m vo s.babino
Leaflet
Кон почеток