Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam niva so suma na 300m nad ribnikot

0 МКД

Се продава од: Tomce 17 окт. 12:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Демир Хисар
prodavam mesto oddaleceno 300m2 od ribnikot dosta povolno za razni izgradbi na vikendici objekti isl
Leaflet
Кон почеток