Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se prodava niva

0 МКД

Се продава од: Ljupco 07 септ. 11:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Se prodava plac od 1000m2 vo selo slepce demir hisar
Placot izleguva na asvalten pat so uslovi za voveduvanje struja voda odvod i kanalizacija cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации