Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se prodava niva

1 ЕУР

Се продава од: Dean Damcevski 01 окт. 02:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Демир Хисар
Se prodava niva vo atarot na selo Graiste 8800m2 so sopstven bunar, pogodna za sadenje na sekakov vid na zemjodelie. Telefonski broj za kontakt 070249938 Vesna
Dean Damcevski
 
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации