Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 11 2022 11:07

6500m2 plac Dojran 200m od granichen premin A i B namena

Објавени: ноем. 11 11:07
Прегледи: 996
NA GLAVEN PAT 200M PRED GRANICHEN PREMIN DOJRAN MK-DOIRANI GR SAMO ZA OZBILNI KUPUVACHI Опис на линк

MOBIL SHOP !!!!!!!!

MOBILNI TELEFONI I SMARTFONI
ZAMENA I ODKUP NA NOVI I KORISTENI MOBILNI
SERVIS SO NAJSOVREMENA TEHNOLOGIJA
DOPOLNITELNA OPREMA ZA SITE NAJNOVI SMARTFONI
15 GODINI NA PAZAROT
DOJDETE KE SE UVERITE

LOKACIJA : TAFTALIDZE KOMPLEKS ZGRADI PEDAGOSHKI FAKULTET , POZADI VERO 2 I MECDONALDS SKOPJE
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

MOBILNI TELEFONI I SMARTFONI
ZAMENA I ODKUP NA NOVI I KORISTENI MOBILNI
SERVIS SO NAJSOVREMENA TEHNOLOGIJA
DOPOLNITELNA OPREMA ZA SITE NAJNOVI SMARTFONI
15 GODINI NA PAZAROT
DOJDETE KE SE UVERITE

LOKACIJA : TAFTALIDZE KOMPLEKS ZGRADI PEDAGOSHKI FAKULTET , POZADI VERO 2 I MECDONALDS SKOPJE
996
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078447744

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации