Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Nasad vo Dojran od 10hektari

0 МКД

Се продава од: Kristijan 29 ноем. 22:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Се продава насад од 10 хектари со Бадеми во Дојран. Насадот е има 4000 дрва во 11та година, со 2 сопствени бушотини и легализирана куќичка од 72м2. Локација под хотел Истатов. Цена по договор.
Kristijan
 
075901111
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации