Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Nasad vo Dojran

0 МКД

Се продава од: Kristijan 29 ноем. 21:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Се продава насад од 4.5 хектари со јапонски јаболки и бадеми во Дојран, јужната страна од насадот се граничи со езерото (има сопоствена плажа).
Насадот е стар 3 години, има сопствена бушотина за вода, контејнер куќичка и е заграден со жица и стубови. Локацијата е под хотел Истатов. Цена по договор.
Kristijan
 
075901111
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации