Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva 11.5 dekari

0 ЕУР

Се продава од: Dimce 19 јун. 15:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Нива во околината на Нов Дојран, 11.633 м 2 , граничи со асфалтен пат и на 20 м приклучок за електрична струја. Јужна експозиција. Има и вода.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации