Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Parcela od 10 000 m2 vo Dojran

2 ЕУР

Се продава од: Дејан 02 септ. 13:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава парцела од 10 000 m2 , погодно е за сеидба или изградба на некаков вид на објект .Парцелата се наоѓа веднаш до Брана со далечина од 30 m , .За парцелата има имотен лист и е на 3,5 km оддалеченост од Нов Дојран .
Дејан
38975597009
Кон почеток