Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac od 6500m2 pred granicen premin Dojran

0 ЕУР

Се продава од: prodavam Вчера 22:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Prodavam Plac 6500 m2 , na glaven pat , 200 m. pred Granichen premin Dojran ,chisti imotni dokumenti , vo gradezen reon za Hotel so Kasino ili Benziska Pumpa. info tel : 078 44 77 44 !!!!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации