Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac od 9900m2 vo blizina na Dojran

4 ЕУР

Се продава од: Dejan Вчера 22:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Се продава Екстра обработлива земја се наоѓа веднаш до самата брана и река помеѓу с.Црничани и главниот пат за Нов Дојран. За земјата има имотен лист и е на 3.5 км одалеченост од Нов Дојран.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации