Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se prodava

10 ЕУР

Се продава од: Slavco 13 септ. 11:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Se prodava nasad so badem 12.000m2 so sistem za navodnuvanje sopstvena busotina i kompletna mehanizacija (traktor, mulcer, meguredna freza pipalica, atomizer 350l, tanjiraca, masina za cistenje na bademot 2 tresalki za bademot), garaza 48m2 i mala kukicka so uslovi za ziveenje. Nasadot se naoga na patot prema Nikolic posle Acikot na samiot asfalten pat.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации