Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se prodava

10 ЕУР

Се продава од: Slavco Markoski 13 септ. 11:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se prodava ovosen nasad so badem 800 drvca na 16 godina 12.000 m2. So nasadot isto taka se prodava i kompletna mehanizacija Traktor 45ks, mulcer, meguredna freza deljanin na senzor, atomizer 350 litri, tanjiraca 24 diska, masina za cistenje na badem, 2 tresaci za badem garazno mesto 48m2 i mala kukicka za ziveenje 30m2. Nasadot se naoga prema patot za Nikolic posle acikot na samiot asfalten pat. Cenata e 10 evra za m2.
Slavco Markoski
070331371
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации