Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dva placa vo Gevgelija

0 МКД

Се продава од: lazo 17 фев. 15:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se prodavaat dva placa eden do drug so 620m2 i 711m2 so imoten list markica i dozvola za gradba.Povolni za gradba na hoteli ,starecki dom,vikendici,prenokjishta spa centri i slicno.Cena povolna po dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации