Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Gradezno zemjiste vo Gevgelija

0 МКД

Се продава од: Aleksandar Вчера 16:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Се продава градежно земјиште со површина од 1000м2 на кај Динќут.

За повеќе информации јавете се на телефонскиот број.
Aleksandar
+38971299204
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации