Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Niva 2500m2 vo Gevgelija

0 ЕУР

Се продава од: Илија Денес 15:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se prodava niva 2500m2 na patot za Moin cena po dogovor
Илија
070424624
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации