Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ниви Ново Конско покрај самиот асвалтен пат 6000m2

7 ЕУР

Се продава од: Јове 21 септ. 15:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Се продаваат две ниви прв ред од 2834м2 и 2980м2) на самиот асфалт последната кривина пред село Горничет 5км од Гевгелија.Едната нива има 4 годишен овоштарник Калинки.
Има можност да се пренаменат во Плацеви со право на приклучок на вода и електрична енергија и маркица за градба. Граничат со два нови легализирани објекти за живеење
Јове
070218183
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации