Објавени: ноем. 18 2022 10:05

Oranzerii staklenici

Објавени: ноем. 18 10:05
Прегледи: 550
се продават оранжерии со површина од ком2, има сопствен бунар со постојана количина на вода, електрична енергија, системи за наводнување (кап по кап) исхрана и греење, сопствено земјиште, пропратни објекти тврда градба.
Целото земјиште е во градежен опфат.
Може да се купат и само конструкции со дислоцирање каде е потребно, 6 декари, 4 декари и 3 декари
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации