Македонски | Shqip | English |

Plac 1860m2 vo Gevgelija

Се продава од: Vangelina 28 јан. 11:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Serminska
Површина: 1860 m2
Локација: Гевгелија, Гевгелиjа
Се продава плац во градежен реон во Серменинска на пат накај затворот Гевгелија.

Цена по договор / Контакт : 071 445 305
Нема посетени огласи
Кон почеток