Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac 5000m2 do Turskiot HOTEL PRINCESS

0 МКД

Се продава од: Plac na avtopatot E75, na samata granica so Grcija 01 фев. 19:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
ПЛАЦ ОД 5000 М2 , НА ГРАНИЧНИОТ ПРЕМИН СО ГРЦИЈА ВЕДНАШ ДО ТУРСКИОТ ХОТЕЛ ПРИНЦЕС, НА САМИОТ АВТОПАТ ГЕВГЕЛИЈА - ГРЦИЈА, УРБАНИЗИРАН СО МАРКИЦА ЗА ИЗГРАДБА НА ХОТЕЛСКИ КОМПЛЕКСИ.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР !!!

075 218 459
Plac na avtopatot E75, na samata granica so Grcija
075 218 459
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации