Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC GRANICEN PREMIN BOGORODICA B2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АРХИТОП АГ ДООЕЛ 25 јан. 14:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20 0 ЕУР
Deloven prostor vo Aerodrom 48m2 53 000 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20m2 22 500 ЕУР
Stan na prizemje od 106m2 vo Centar 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ГРАНИЧНИОТ ПРЕМИН БОГОРОДИЦА СО МАРКИЦА ЗА ГРАДЕЊЕ Б2 СО КВАДРАТУРА ОД 10000М2 И БРУТО ПОВРШИНА ОД 120000М2.ПЛАЦОТ Е ВО БЛИЗИНА НА АСВАЛТЕН ПАТ ,ИМА СТРУЈА ,ВОДА .Б2 НАМЕНАТА Е ЗА ГОЛЕМИ ТРГОВСКИ ЕДИНИЦИ СО КОМПАТИБИЛНИ НАМЕНИ: А2 ЗА СТАНОВИ 20%,А4-ХОТЕЛ,МОТЕЛ 40%,Б3-РЕСТОРАН,УГОСТИТЕЛСКИ И ТУРИСТИШКИ КАПАЦИТЕТИ.ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
ШИФРА.1754
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Посетете ја нашата продавница
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Прикажи на мапата
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695
Leaflet
STAN KAJ KATOLICKA 81m2 0 ЕУР
ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ И ЛИСИЧЕ 0 МКД
SE IZDAVA STAN VO RASADNIK SO DVE SPALNI 65m2 0 ЕУР
Se iznajmuva luksuzen stan vo blizina na Remedika 102m2 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации