Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac vo Novo Konsko Gevgelija od 1465m2

18 500 ЕУР

Се продава од: Krste 09 јун. 15:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Parcela 156/2 - 537 m2
Parcela 156/3 - 506 m2
Parcela 156/4 - 422 m2

Na samiot pat nakaj Smrdliva Voda, nasproti ucilisteto vo selo Novo Konsko.

17 km -> Smrdliva Voda
8 km -> Gevgelija
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации