Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава плац

Се продава од: Боро 23 јул. 22:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Се продава плац во близина на хотел Paint & Black. Цена по договор!
Боро
078356801
Leaflet
Кон почеток