Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 480m2 vo Banjesnica

85 ЕУР

Се продава од: Top Point 31 мар. 16:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Гостивар
Se prodava Plac 480 m/2 Extra cena 85 evra m/2.Za poveke info 078 222 334
Top Point
078 222 334
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации