Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC 537 m2 6ta ZONA

175 ЕУР

Се продава од: ALI BABA 27 ноем. 19:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Адреса
Површина
Локација
Гостивар
SE PRODAVA PLAC 537 m2 6 -Ta ZONA 175-eU m2 TEL 070 811 833
ALI BABA
070 811 833
Leaflet
Кон почеток