Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

PLAC PITARNICA 910 m2

0 ЕУР

Се продава од: Plac 14 окт. 11:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Shitet vend per ndertim ne pitarnica 3, prej 910 m2
Vendi posedon flet pronesi, sipas planit jane parapare dy markica, vendi gjendet prane rruges me te gjitha kushtet per ndertim, ka ujesjelles, kanalizim dhe energji elektrike, zon urbane e qytetit. TOP Lokacion!!!!
Chmimi sipas mareveshjes!!!!!

Se prodava gradezhen plac vo nas. Pitarnica, kompletna dokumenatcija, Spored DUP, predvideni se dve markici, ima kanalizacija, voda, struja, se naoga na samiot pat i gi ispolnuva site uslovi za gradba. TOP LOKACIJA
Cena : po dogovor!!!!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации