Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac vo Gostivar

0 МКД

Се продава од: Виолета Србиноска 14 окт. 09:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Гостивар
Се продава плац во центарот на градот, со површина од 1372м2.
ИЛ.бр.24188,
ИЛ.бр.1409.
Контакт телефони:
075 834 309,
075 333 363,
070 345 542
Виолета Србиноска
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации