Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Tok me 2300m2

0 ЕУР

Се продава од: Imrli Zeqiri 14 окт. 13:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Гостивар
Shitet tok me 2300m2.me gjerrsi prej 11.5m dhe me gjatesi prej 200m qe ka 5 plaze ne katastar,e rgjistruar ne katastar me nr.479.gjendet ne zonen e 7 ne afersi te trasformatorit.Cmimi eshte 80 per m2,
Mundet te me kontaktoni ne kete numer 0039 327 300 6136(Viber ose WhatsApp) deri me ora16.00h.
Imrli Zeqiri
0039 327 300 6136
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации