Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Tok per puntori ne zonen Bunarce

0 ЕУР

Се продава од: Imrli Zeqiri 23 септ. 22:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Гостивар
shitet tok me siperfaqe 2000m2 me leje ndertimi per objekte industriale parcela nr 651/2 per informata kontaktoni ne numrin 070326502
Imrli Zeqiri
0039 327 300 6136
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации