Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VENDI PLAC PITARNICA

42 000 ЕУР

Се продава од: Hekuran Вчера 17:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Гостивар
SHITET VENDI / SE PRODAVA PLAC
Hekuran
070528116
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации