Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC NA ELITNO MESTO VO MAVROVO

23 000 ЕУР

Се продава од: Top Point 08 мар. 13:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Se prodava plac 480m/2 na elitno mesto vo Mavrovo .
ATRAKTIVO MESTO ATRAKTIVNA CENA !! za poveke info 078/222-334
Top Point
078222334
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации