Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac 5000m2 na avtopat do mostot Vrapciste

0 ЕУР

Се продава од: Gostivar 24 септ. 19:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Shitet place reth avtobanit te ura e vrapcishtit linije pare me dokumentacione te regullta dhe me rruge
5000m2 mundet edhe me parcela ka 1400-1500 m2
Se prodava biznis plac vo avtopad gv-te do mostot na vrapciste prva linija so uredni dokumenti I pristapen pat
Moze i edinecni parceli povrisini od 1400-1500m2
Cena po dogovor
Gostivar
075215080
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации