Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

plac do glaven pat gv vrapciste 1500m2 za gradba

95 ЕУР

Се продава од: das wqw 30 јул. 18:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
direkten do asfalt legaliziran so gradezna dozvola ima struja i voda
das wqw
070589846
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации