Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

4 dekari lozje

0 ЕУР

4 500 ЕУР

Се продава од: Marjan 26 окт. 12:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Кавадарци
Лозјето има површина од 4 декари од кои 3 декари кратошија и 1 декар мишел.

Се наоѓа под каналот во с. Камендол и има систем за наводнување капка по капка.

Број за контакт: 072230906
Кон почеток