Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EVTINI PLACEVI NA TIKVESKO EZERO

Се продава од: Slave 10 фев. 15:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Кавадарци
Се продаваат плацови на Тиквешко езеро , со пат , струја , на атрактивно место со поглед кон езерото.Цената не е фиксна секогаш постои можност да се договориме , вреди да се види.
Leaflet
Кон почеток