Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac so hala vo Kavadarci povolno Itno

0 МКД

Се продава од: Slavica Petrova 23 мар. 15:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Кавадарци
Na samiot regionalen pat Kavadarci-Negotino, se prodava urbaniziran plac P=3900m2 so namena za lesna industrija i izgradena prizemna hala P=220m2 na istiot.Cena 15 evra/m2. za placot,a halata moze i ne mora da bide predmet za prodazba,moznost za dogovor sekogas postoi...
Slavica Petrova
072 260 927
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации