Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Lozje

0 МКД

Се продава од: Zoran 14 окт. 13:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Se prodava lozje od 7dekari, nad selo Shivec, vednash do kanalot za navodnuvanje. Sorta vranec, staro 15godini. Domakjinski raboteno, so sistem kapka po kapka. Cena po dogovor.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации